Prezenční výuka od 12.4.2021

07.04.2021

Vážení rodiče,
od pondělí nastupují na prezenční výuku všichni žáci. Protože jsme malotřídní škola, máme tu velkou výhodu, že nebudou Vaše děti ve škole rotovat, ale budou chodit do školy každý týden.
Vyučování - bude probíhat podle rozvrhu na Edookitu, tak jak bylo nastaveno v září. Do školy přijdou děti vždy od 7.40 h, výuka začíná v 8.00 h.
Pouze v pondělí a ve čtvrtek bude příchod do školy kvůli testování v tomto pořadí:
4. a 5. ročník 7.30 h
3. ročník        7.45 h
1. a 2. ročník 8.00 h

PROSÍM O DODRŽENÍ ČASU PŘÍCHODU DO ŠKOLY - JE TO NUTNÉ Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ!!
Děti, které přijdou do ranní družiny, se budou testovat v družině.
V pondělí 12.4.2021 si žáci přinesou vyplněný a podepsaný souhlas s asistencí u testování a telefonním číslem, na které budeme v případě pozitivity žáka na Covid volat zákonným zástupcům, aby si pro žáka do školy přišli.

Pokud Vaše dítě prodělalo onemocnění COVID-19 a zároveň neuplynulo více než 90 dnů od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem, přineste prosím potvrzení. Pokud je škole nepředložíte, tak se účastní dítě testování dle harmonogramu školy.

V příloze Vám zasílám podrobnější pokyny, v nich najdete link na návodné video na testování a formulář na souhlas s asistencí.
Prosím, nemějte z toho strach. Nikdo nebude dětem strkat tyčinku až do hlavy. Děti se samy pošimrají tyčinkou v přední části nosu a tyčinku zastrčí do lahvičky a pak počkají 15 min na výsledek. Testovat budeme v tělocvičně. Dle výsledku se pak v šatně přezují a rozejdou do tříd. TO JE VŠE!!

Jen Vás moc prosím - neposílejte nám do školy děti nachlazené - ani s rýmou ne! Ať můžeme chodit do školy a učit se. Moc Vás o to prosím.

Na poprvé mohou s prvňáky a druháky (jen pokud se budou děti bát) přijít i rodiče. Po druhé Vám to ale už nedoporučujeme, protože byste museli v případě výskytu pozitivního výsledku testu také do karantény.

Přečtěte si pečlivě informace v příloze, zhlédněte video a děti uklidněte, že nejdou k lékaři a nebude je nic bolet.

Obědy na pondělí mají Vaše děti přihlášené.

Moc Vám děkuji za spolupráci. Všechno zvládneme, dětem pomůžeme.

Těším se, že se konečně uvidíme ve škole.

Mgr. Miroslava Fišerová, ředitelka školy