Co se u nás děje?

Konečně jsme ve škole! A hned tu byla první den změna - testování na ten nepříjemný virus Covid, který nás neustále pronásleduje. Chceme se mu vyhnout, proto jsme si dnes hráli ve škole na "doktory" a testovali se. Abychom se nebáli, zaháněli jsme ho společně básničkou. Teď se nás určitě lekne.

Vážení rodiče,
od pondělí nastupují na prezenční výuku všichni žáci. Protože jsme malotřídní škola, máme tu velkou výhodu, že nebudou Vaše děti ve škole rotovat, ale budou chodit do školy každý týden.
Vyučování - bude probíhat podle rozvrhu na Edookitu, tak jak bylo nastaveno v září. Do školy přijdou děti vždy od 7.40 h, výuka začíná v 8.00 h....

Ally a Anežka, Anežka a Ally - podívejte se, jak nádherně vyzdobily velikonočními kraslicemi keře u naší školy.

Fotografka Eliška nám posílám krásný západ sluníčka nad Boleradicemi - nádhera!

Další krásný koníček - pěstování orchidejí. Gábinka se učí od maminky, jak vypěstovat takovou nádheru - moc pěkné.

Túra 5 km

29.03.2021

Tentokrát se Eliška vydala na pětikilometrovou túra na rozhlednu a za divočáky. Podívejte, jak je prasátko spokojené, když ho škrábe na hřbetě.

Palma

29.03.2021

Na Květnou neděli vyrábějí v Polsku obří palmy z papírových květů

Den učitelů

29.03.2021

Nic nepotěší paní učitelku více, než když jí žáci přijdou pogratulovat k svátku učitelů a přinesou krásnou kytičku a ve spolupráci s maminkou i ušitou zástěru na vaření s fotkami dětí z distanční výuky.

Na základě §167 a § 168 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění,
a zveřejněného volebního řádu vyhlašuje ředitelka školy volby do školské rady,
která na základě rozhodnutí zřizovatele bude mít 3 členy.

Mezinárodně koordinovaná soutěž Matematický klokan byla vytvořena podle obdobné soutěže, která byla v osmdesátých letech minulého století pořádána v Austrálii. Od roku 1991, kdy se konal první ročník ve Francii, se rozšířila do zemí Evropy a postupně i na další kontinenty. V roce 2016 se již této soutěže účastnilo přes 6 milionů soutěžících z...

Zatímco Gabča se rozloučila se zimou "morénou", Eliška už vítá jaro prací - přesazuje sazeničky. Přidejte se! Jaro je tady.