Ovčí terasy

23.06.2026

V úterý 23. 6. 2026 jsme se vydali na výlet na Ovčí terasy. Čekala nás cesta lesem do kopce, která nám dala trochu zabrat, ale děti ji statečně zvládly.

Po příchodu na terasy se děti pohodlně usadily do křesílek, hrály si na hřišti a pochutnaly si na nanucích zakoupených v místní samoobslužné stodole. Vypadaly velmi spokojeně. Na závěr výletu se setkaly s lamami, ovečkami a dalšími domácími zvířátky. Některá z nich si mohly i pohladit.

Cesta zpět ubíhala rychle, protože jsme jen seběhli z kopce. Dětem se výlet velmi líbil a odnesly si z něj spoustu pěkných zážitků.

M. Marková

Share