Pololetní vysvědčení a recitace

31.01.2022

V pondělí 31. 1., rozdaly paní učitelky dětem pololetní vysvědčení. Nikdo nebyl překvapený, všichni věděli, jak celé pololetí pracovali a kde mají ještě přidat, aby závěrečné vysvědčení bylo ještě hezčí, než to, které právě dostali.

V devět hodin nás navštívil pan Jan Koráb, který je hercem místního divadla. Poprosili jsme ho o radu a pomoc při nácviku recitace básní do recitační soutěže Boleradický džbánek.

Žáci čtvrté a páté třídy si už minulý týden básničku připravili, doma se ji naučili a recitovat jsme si je zkoušeli ve škole i v dramatickém kroužku. Odvahu k recitaci před publikem složeným z paní učitelek, spolužáků a našeho hosta našli: Terezka Šibíčková, Samík Puček, Matěj Koráb, Melanka Matelová, Adélka Rudolfová a Šlesingerová, Ally Kaplon a Anežka Zemánková.

Pan Koráb si se zaujetím recitaci vyslechl a děti od něj dostaly cenné rady, jak vypilovat recitaci a dobře se do soutěže, která nás čeká v květnu v místním divadle, připravit. Děti také za snahu a odvahu pochválil a pozval nás všechny do divadla, na pohádku, kterou místní herci připravují.

Byla to příjemně a poučně strávená hodina, děkujeme!

Za ZŠ Mgr. Hana Vajbarová

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.