V pondělí 10.5.2021 školka opět přivítá všechny děti

05.05.2021
Vážení rodiče,

podle harmonogramu uvolňování opatření v oblasti školství bude od 10. května zahájen opětovný provoz mateřské školy v plném rozsahu bez roušek a bez testů, a to od 6.30 hod. do 16.30 hod. Přiveďte prosím děti ráno včas, tedy do 8.00 hodin.

Jelikož třetí osoby mají přístup do budovy jen v nutných případech, nebudete do mateřské školy vpuštěni. Všechny věci Vašich dětí řádně označte, do tašky rozdělte oblečení na ven, do třídy, na spaní, náhradní oblečení a předejte paní učitelce. Věci, které ve školce zůstaly, Vám paní učitelka předá.

V prvních dnech bude vhodné, pokud budete paní učitelky informovat, jak se Vaše dítě do školky těší, jestli má z něčeho obavy, jak se vyspalo atd. Pro některé děti bude příchod do školky po tak dlouhé době znamenat novou adaptaci, proto jsou pro nás všechny informace tak důležité.

Děti ze třídy Včeliček budou nosit roušky při přesunu do třídy v ŠD a do jídelny. Prosíme, roušku i sáček, do kterého si roušku odloží, viditelně označte, nebo připevněte k roušce šňůrku, aby si dítě roušku jen stáhlo a zůstala mu na krku.

Paní učitelky se na všechny děti těší, připravují adaptační režim a pozvolný návrat k běžnému režimu ve školce. Věříme, že společně vše zvládneme a děti budou ve školce spokojené.

Bc. Petra Appeltauerová, zástupkyně ředitelky školy