Co se u nás děje?

Ahoj léto!!!

16.07.2021

Vážení rodiče a milé děti,
přejeme Vám krásné a pohodové léto plné zážitků a dobrodružství.
Paní učitelky Petra, Renata, Věra a Denisa

Děti si užily v horkých dnech bazénu i pirátské lodi. Povídali jsme si o bezpečnosti o prázdninách, aby se nám nic nestalo a vrátili se zdraví do školky. Naučili se novou písničku "Sluníčko, sluníčko". Básničku s pohybem a oslavili dvoje narozeniny. Jednu oslavu přichystala Elenka a druhou i s pohoštěním, připravil Eda . Moc děkujeme za výborný...

V pátek 25.6.2021 proběhlo vyhodnocení výtvarné soutěže v rámci projektu Voda v zahradě. Do soutěže se přihlásila třída Berušek i Včeliček. Každá třída nakreslila svůj obrázek, který jste si mohli prohlédnout v oknech naší školy.

V pondělí, byl první letní den a ten nám oznámil, že se blíží prázdniny, na které se všichni velmi těšíme. Co budeme o prázdninách dělat? Čeká na nás spousta dobrodružství, ale i nástrah. My se však nebojíme, protože už leccos víme.

Pomalu se blíží konec školního roku, a naši šikovní předškoláci se s námi již brzy rozloučí. Všichni se do školy moc těší a jsou zvědaví, jaké to tam asi bude. Aby je ve škole jen tak něco nepřekvapilo, vyzkoušeli jsme si některé povinnosti školáků již teď.

Cestování po světe děti moc bavilo. Navštívily Austrálii, Ameriku, Asii a Evropu. Poznaly jejich obyvatelé, zvířata a také tradice. Vyrobili jsme si společně létací balon, aby jsme to obletěli rychleji.

Letošní výlet do lanového centra v Břeclavi se vydařil. Děti si užily dopoledne plné her a zábavy. Na konci animačního programu byla připravená diskotéka s postavičkami z pohádek.

Návštěva v ZEČI v Boleradicích se nám moc líbila. Pan Kabela dětem ukázal nový kombajn a traktor, do kterého si děti mohly sednou a prohlédnout. Děkujeme za malé pohoštění a za zpříjemnění dopoledne.

Vyznat se v dopravě, není vůbec jednoduché. Berušky i Včeličky již ví, že než sednou na kolo musí si nasadit helmu. V autě se připoutat do sedačky a na přechodu rozhlédnout. Poznají některé dopravní značky a téměř všechny dopravní prostředky.